GÓRA

O nas

Domowy Księgowy jest projektem społecznym wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom rynku. Wspieramy jednoosobowe działalności gospodarcze w prowadzeniu, rozwijaniu oraz odnalezieniu się w realiach polskiej gospodarki i przepisów prawa. Naszym celem jest nie tylko obsługa księgowa, administracja kadrowo – płacowa, ale również doradztwo personalne, kredytowe i innowacyjne.

Przedstaw nam swój pomysł, a my przekujemy go w biznes.

Jesteśmy wspierani przez Wielkopolską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, dzięki czemu nasze usługi są tak ogólnodostępne. Cena jest naszą przewagą, podobnie jak profesjonalizm i doświadczenie, zaczerpnięte z różnych branż.

Współpracę opieramy na zrozumieniu indywidualnych potrzeb i dostosowaniu oferty, będącej wyrazem stawianych przez Klienta oczekiwań. Gwarantujemy stały dostęp do rzeczowych odpowiedzi i wskazówek, dotyczących zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Nasi Klienci mogą w pełni liczyć na wiedzę naszych pracowników, nieustannie podążającą za zmieniającymi się przepisami prawa.

Proponujemy rozwiązania standardowe, które obecnie coraz częściej znikają z rynku. Kontakt bezpośredni w każdym dniu tygodnia z doświadczonym księgowym – doradcą, który dopasuje się do godzin dyspozycyjności naszych Klientów. Wspieramy tradycyjne modele współpracy i jednocześnie kreujemy projekty innowacyjne. Przez nasz portal istnieje możliwość przesłania elektronicznego dokumentów i uzyskania zwrotnie odpowiedzi w ciągu 48h.

Serdecznie zapraszam do współpracy.